Loading...

سرمایه گذاری در سال 1402|بهترین سرمایه گذاری درسال جدید چیست ؟

سرمایه گذاری در سال 1402|بهترین سرمایه گذاری درسال جدید چیست ؟
يكشنبه 10 اردیبهشت 1402 مهدی رمضانی مقدم 37 0 سال جدید شاهد نوسانات شدید در بخشی از سرمایه گذاری ها خواهیم بود که در نیم قرن گذشته در تاریخ ایران اتفاق نیافتاده بنابراین عده ای کاملا بازنده و عده ای دیگر کاملا برنده خواهند بود.

دوستان عزیز و همراهان گرامی درود بر شما بیش از یک ماه است که وارد سال ۱۴۰۲ شدیم. سال ۱۴۰۱ حامل اتفاقات عجیب و خاطراتی تلخ و فراموش نشدنی بود و از هر بعد که به آن نگاه کنیم ، در جامعه ما تجربیات جدیدی را از نظر اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی به جا گذاشت. اما از نظر اقتصادی پیش بینی می شود سال ۱۴۰۲ شرایط خاص و منحصر به فردی دارد که کاملا متفاوت است

سرمایه گذاری در سال 1402

بهترین سرمایه گذاری درسال ۱۴۰۲ چیست ؟

لطفا دقت بفرمایید سال جدید سال ۱۴۰۲ شاهد نوسانات شدید در بخشی از سرمایه گذاری ها خواهیم بود که در نیم قرن گذشته در تاریخ ایران اتفاق نیافتاده بنابراین عده ای کاملا بازنده و عده ای دیگر کاملا برنده خواهند بود.

خرید و سرمایه گذاری روی طلا و املاک

حواستون به سال جدید و برنامه ریزی برای نوع سرمایه گذاری هاتون باشه حتما باید با متخصصین مشاوره کنید. اما در مورد املاک خاص مشاوره سرمایه گذاری در ملک در سال ۱۴۰۲ بسیار مهم و تکان دهنده عده ای در سال ۱۴۰۲ بازنده گان در بازار املاک و عده ای هم پیروز این بازار املاک در سال ۱۴۰۲ خواهند بود . تاکید ما روی خرید و فروش املاک در سال ۱۴۰۲ و بدلیل اهمیت بسیار زیاد این موضوع در سال جدید است سالی که قبل از شروع آن پیش بینی میکنیم بسیار پر نوسان و مواج خواهد بود سال ۱۴۰۲ پر موج ترین سال املاک است پیش بینی می شود در تاریخ پنجاه سال گذشته چنین سالی پر نوسان در بازار املاک نداشته ایم اجاره ها در سال ۱۴۰۲ سرسام آور افزایش میابد خصوصا در تهران حواستون به سال جدید و برنامه ریزی برای نوع سرمایه گذاری  در سال ۱۴۰۲ چی باشد دقت کنید و مشورت کنید

اما چی بخریم و کجا بخریم کی بفروشیم و کی بخریم حتما راجع به ملک در سال ۱۴۰۲ مشورت کنید. آقای مهدی رمضانی مقدم می توانند در این حوزه به شما مشاوره درست و اصولی بدهند و شما را به درستی راهنمایی کنند.

خیلی ها سوال میکنند که سرمایه گذاری در بورس سال ۱۴۰۲ چگونه است خوبه یا خیر ؟

بازار سرمایه در سال ۱۴۰۲ و تحلیل کارشناسان بازار سرمایه خاص متخصصین این حوزه بوده و من پیشنهاد خاصی نمیکنم چون در زمینه بورس تخصص ندارم و نظر هم نمیدهم اما پیشنهاد میکنم حتما با مشاور متخصص راجع به معایب و مزایای سرمایه گذاری بازار بورس در ۱۴۰۲ حتما مشورت کنید. آسیب ناشی از حجم بسیار بالای نقدینگی در سال ۱۴۰۲ و پول های سرگردانی که مالکین آنها نمی دانند با این نقدینگی کجا باید سرمایه گذاری کنند که ضرر نکنند باعث آسیب به بازار می شود. عده ای فقیر تر و بخشی هم پولدار تر می‌شوند.

یک طرح تجاری برای سال 1402 بنویسید

یک طرح تجاری قوی می تواند به شما کمک کند تا برای هر جنبه ای از کسب و کار خود آماده شوید. این سند باید شامل جزئیات محصولات یا خدماتی باشد که قصد ارائه آن را دارید، نحوه برنامه ریزی برای کسب درآمد، افرادی که در تیم خود نیاز دارید و موارد دیگر. برای نشان دادن به سرمایه گذاران و وام دهندگان بالقوه به یک طرح تجاری نیاز دارید. اما روند نوشتن آن به شما کمک می کند مسیری را برای کسب و کار خود ترسیم کنید.

برای مجوز های کسب و کارتان در سال 1402 اقدام کنید

به طور کلی ، رستوران ها نیاز به بازرسی بهداشتی و مجوز های گوناگون دارند. آرایشگران به مجوز های آرایشی نیاز دارند. شهر شما ممکن است از شما بخواهد که بدون در نظر گرفتن اینکه در چه زمینه ای هستید ، برای مجوز کسب و کار درخواست دهید. و اگر در حال بازسازی فضایی برای فروش محصولات یا انجام خدمات هستید ، ممکن است لازم باشد از مقامات محلی برای تغییر منطقه درخواست کنید.

قبل از اینکه بتوانید درهای خود را باز کنید، زمانی را در نظر بگیرید تا بدانید به چه مجوز هایی نیاز دارید. انجمن های صنعتی و انجمن های تجاری محلی ، مانند اتاق بازرگانی شما، ممکن است بتوانند مشاوره ارائه دهند. اگر شهر شما مقاماتی دارد که روی مسائل توسعه اقتصادی کار می کنند ، آنها نیز ممکن است مفید باشند.

با یک ایده تجاری خوب در سال 1402 شروع کنید

اگر به این فکر می کنید که چگونه یک کسب و کار راه اندازی کنید ، ممکن است ساده تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. مانند سایر مشاغل موفق ، ابتدا باید مطمئن شوید که ایده خوبی دارید. از آنجا ، می توانید محصول یا خدماتی بسازید که نیاز مصرف کنندگان را برطرف کند. اما قبل از اینکه وارد هر چیزی شوید ، باید مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام می دهید. این بسیار مهم است، زیرا تنها حدود 79.4٪ از شرکت ها در اولین سال فعالیت خود زنده می مانند بنابراین ، چه در دوران بازنشستگی یک کسب ‌و کار راه ‌اندازی کنید یا فقط به دنبال کسب پول نقد بیشتر باشید ، می ‌خواهید استراتژی‌ های رشد راه ‌اندازی مناسب را پیدا کنید. از اینکه یک شرکت انفرادی باشید و شرکت خود را به تنهایی راه اندازی کنید نترسید زیرا همیشه می توانید رشد کنید و بعداً کارمندان خود را استخدام کنید.

درباره ایده کسب و کار خود تحقیق کنید

هنگامی که ایده کسب و کار کوچک خود را دارید، قدم بعدی شما این است که ببینید آیا ارزش دنبال کردن آن را دارد یا خیر. برای این کار بر تحقیقات بازار تکیه کنید و حتما رقابت خود را تحلیل کنید. این به شما کمک می کند تا علاقه مخاطبان خود را بسنجید و :

  • نیازهای مشتریان خود را درک کنید
  • مشکلات احتمالی محصول یا خدمات خود را شناسایی کنید
  • با کمک به تصمیم گیری آگاهانه تر، ضررهای مالی را کاهش دهید
  • بازارهای ویژه ای را پیدا کنید که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشید
  • اهدافی را تعیین کنید که می توانند کسب و کار شما را راهنمایی کنند

مخاطبان خود را درگیر کنید :

هنگامی که می دانید مشتریان هدف شما چه کسانی هستند، نظرسنجی انجام دهید و مستقیماً با مردم صحبت کنید تا بازخورد بیشتری کسب کنید. رسانه های اجتماعی را نیز نادیده نگیرید ، که می تواند مکان مناسبی برای تعامل با آنها باشد.

به رقبا نگاه کنید :

تجزیه و تحلیل محصولات یا خدمات رقیب می تواند ایده ای از آنچه در صنعت شما وجود دارد به شما بدهد. این می تواند به شما کمک کند راه هایی برای بهبود ایده خود پیدا کنید. همچنین می تواند به شما کمک کند تا قبل از صرف زمان و هزینه برای ایجاد آن ، نقاط ضعف موجود در محصول یا خدمات خود را مشخص کنید. حتماً در طول این فرآیند به قیمت‌های رقبای خود توجه داشته باشید ، که طیف وسیعی از هزینه ‌های مشتریان در حال حاضر برای محصولات مشابه را به شما نشان می‌دهد.

کسب و کار خود را در سال 1402 اصولی بسازید

شما نمی توانید یک کسب و کار قوی بدون سرمایه گذاری زمان و پول در آن ایجاد کنید. شما همچنین باید کسب و کار خود را ارتقا دهید و یک برنامه بازاریابی قوی ایجاد کنید. در دنیای امروز ، ایجاد یک کسب و کار به این معنی است که شما به یک وب سایت قوی و حضور در رسانه های اجتماعی نیاز دارید. اینها می توانند به شما کمک کنند تا مشتریان خود را بهتر یاد بگیرید. با آنها ، حتی می توانید آدرس ایمیل مشتریان را درخواست کنید تا بتوانید در حین تبلیغ کسب و کار خود، مستقیماً با آنها تماس بگیرید. اگر می‌خواهید فوراً کارمندانی را به تیم خود اضافه کنید، مطمئن شوید که بهترین تیم راه‌اندازی را استخدام کنید که از عملیات شما پشتیبانی می‌کند و آن را برای موفقیت تنظیم می‌کند.

بنابراین تصمیم گرفتید یک کسب و کار راه اندازی کنید. اول از همه ، تبریک می گویم که این کار را انجام دادید که کسب و کار برای خودتان پاداش های شخصی بالاتر و فراتر از هر موفقیت پولی که ممکن است به دست آورید ، دارد. شما در سال گذشته به تعداد فزاینده ای از کارآفرینان جدید ملحق می شوید. در دانستن اینکه هر نقطه عطفی نتیجه خون، عرق و اشک شماست، استقلال و رضایت وجود دارد.

در پایان توجه داشته باشید که سال 1402 یک سال بسیار استراتژیک برای سرمایه گذاری می باشد و حتما باید در کنار خود یک مشاور کسب و کار داشته باشید. که در این زمینه می توانید از مشاوره های آقای مهدی رمضانی مقدم استفاده کنید. تا یک سرمایه گذاری اصولی را برای خود داشته باشید، جهت تماس با ما با شماره تلفن 09365857004 تماس حاصل نمایید.

عمومی #سرمایه گذاری در سال 1402 
مطالب مرتبط دیگر را بخوانید