Loading...

مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین

مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین
چهارشنبه 03 اسفند 1401 مهدی رمضانی مقدم 178 0 زمانی که یک کسب و کار آنلاین دارید ، هیچ یک از این محدودیت ها اعمال نمی شود. شما می‌توانید به هر کسی بفروشید و مهم نیست در کجا زندگی می‌کنند و هر سال ، تعداد مشتریان بالقوه شما افزایش می‌یابد

قبل از عصر دیجیتال ، تنها افراد معدودی می توانستند منابع لازم برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را تجمیع کنند. سرمایه اولیه باید قابل توجه باشد ، در حالی که بودجه خارجی اغلب کمیاب بود مگر اینکه با دانش مالی و کارآفرینی ارتباط داشته باشید. در دنیای فروش آنلاین و تجارت الکترونیک ، این به سادگی دیگر صدق نمی کند زیرا تقاضا برای تجارت الکترونیک و مشاغل آنلاین افزایش یافته است. حتی در چند سال اخیر ، رشد تجارت الکترونیک فوق العاده بوده است. از سال 2019 تا 2021 ، فروش تجارت الکترونیک بیش از 50 درصد رشد داشته است. امروزه ، هر کسی می تواند بدون توجه به سابقه حرفه ای یا تجربه کارآفرینی گذشته ، یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کند و آن را توسعه دهد.

با این حال ، در حالی که مانع ورود کاهش یافته است ، به طور کامل از بین نرفته است. صاحبان مشاغل بالقوه هنوز باید یک ایده محصول با کیفیت را توسعه دهند ، استراتژی منبع یا تولید را کشف کنند و سپس یک مدل فروش قابل اجرا را پیاده سازی کنند.

به شما پیشنهاد می کنیم که برای راه اندازی کسب و کار آنلاین به یک مشاور مراجعه کنید تا بتواند شما را به صورت اصولی راهنمایی کند. که در این زمینه مهدی رمضانی مقدم مشاور و مدرس حوزه برندینگ ، برندسازی و فرانچایز می توانند به عنوان مشاور راه اندازی کسب و کار آنلاین شما باشند و شما را در این زمینه در مسیر اصولی هدایت کنند.

جهت ارتباط با مجموعه میتوانید با شماره تلفن 09365857004 تماس حاصل نمایید.

مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین

دلایلی که باید یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید

شاید از خود بپرسید که چرا در وهله اول یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید ؟ چرا کسب و کار سنتی راه اندازی نکنیم ؟

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی دارای چندین مزیت است ، از جمله:

برای شروع نیاز به سرمایه زیادی ندارید

بسیاری می خواهند یک کسب و کار آنلاین راه بیندازند اما سرمایه گذاری مورد نیاز برای شروع را که متوجه می شوند ، از راه اندازی کسب و کار آنلاین منصرف می شوند. شما باید برای اجاره نامه ، خرید موجودی و بودجه برای حقوق کارمندان بپردازید. اگر کسب و کار شکست بخورد ، می تواند شما را از نظر مالی خراب کند. با این حال ، برای یک تجارت آنلاین ، تنها چیزی که نیاز دارید این است:

 • کامپیوتر
 • نام دامنه
 • سازنده وب سایت

به عبارت دیگر ، راه اندازی یک کسب و کار آنلاین با اندکی پول به عنوان سرمایه اولیه امکان پذیر است و برای تبدیل شدن به یک کارآفرین آنلاین موفق ، نیازی به ریسک پس انداز زندگی خود ندارید.

پتانسیل و رشد عمده

وقتی یک کسب و کار آنلاین دارید ، هیچ یک از این محدودیت ها اعمال نمی شود. شما می‌توانید به هر کسی بفروشید و مهم نیست در کجا زندگی می‌کنند و هر سال ، تعداد مشتریان بالقوه شما افزایش می‌یابد زیرا افراد بیشتری با خرید آنلاین راحت می‌شوند. تا سال 2025 ، تجارت الکترونیک تقریباً 25 درصد از خرده فروشی جهانی را به خود اختصاص خواهد داد. علاوه بر این ، جمعیت جهانی اینترنت نیز در حال افزایش است زیرا پیش‌بینی می‌شود که کاربران اینترنت در سراسر جهان تا سال ۲۰۲۵ به ۵.۶ میلیارد نفر برسد.

بیشتر افراد آنلاین به معنای قرار گرفتن در معرض بالقوه بیشتر برای نام تجاری آنلاین شما است و به خصوص اگر مشکلی ندارید که کسب و کار آنلاین خود را از مرز خارج کنید این موضوعی است که باید در نظر اشته باشید.

 

فعالیت شبانه روزی

یکی دیگر از مزیت ‌های کسب‌ و کار های آنلاین نسبت به کسب ‌و کار های سنتی این است که می‌توانند 24 ساعته باز بمانند ، حتی در صورت تعطیلی و سایر اختلالات. و هنگامی که وب سایت کسب و کار شما آنلاین شد ، همیشه برای فروش در دسترس هستید. خریداران می توانند در هر زمان از شما سفارش دهند. از آنجایی که برای انجام یک فروش نیازی به حضور فیزیکی ندارید ، کسب و کار آنلاین شما می تواند با مشارکت کمتر روزانه درآمد زایی کند.

جایگاه و ایده کسب و کار خود را مشخص کنید

یک جایگاه تجاری ، حوزه تمرکز شماست که بخش بازار و مخاطبان هدفی که در درجه اول به آنها رسیدگی می کنید. این می تواند هرکسی باشد، از علاقه مندان به ورزش گرفته تا سرگرمی ها و حرفه ای ها و شما باید برای کسب و کار جدید خود جایگاهی انتخاب کنید. برای یافتن مخاطب هدف مناسب ، اطمینان حاصل کنید که:

 • مشکلی است که هیچ کس دیگری آن را حل نمی کند
 • تمایل به پرداخت هزینه برای حل آن مشکل وجود دارد
 • درآمد اختیاری کافی برای استطاعت راه حل را دارید

هنگامی که جایگاه خود را مشخص کردید ، مراحل زیر را برای ایجاد ایده کسب و کار آنلاین خود در نظر بگیرید:

یک فروشگاه تجارت الکترونیک راه اندازی کنید

تجارت الکترونیک نزدیک به چهار دهه است که وجود داشته است ، اما هرگز زمانی بهتر از اکنون برای راه اندازی فروشگاه آنلاین وجود نداشته است. هنگامی که در مورد جایگاه خود تصمیم گرفتید ، یک پلت فرم تجارت الکترونیک را انتخاب کنید ، فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید و ترافیک را به سمت آن هدایت کنید. اگر قصد خود میزبانی را دارید، می توانید یک سرویس اختصاصی را انتخاب کنید.

به عنوان واسطه عمل کنید

اگر می خواهید یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید اما علاقه ای به ایجاد محصولات خود ندارید ، بازاریابی وابسته ارزش آن را دارد. این یک راه محبوب برای کسب درآمد آنلاین است. با توجه به گزارشات ، مخارج سالانه بازاریابی وابسته توسط برندها 12 میلیارد دلار برآورد شده است. انتظار می رود این رقم در چند سال آینده 10 درصد رشد کند. در اینجا نحوه عملکرد بازاریابی وابسته آمده است:

 • برای یک برنامه وابسته ثبت نام کنید.
 • محصول شخص دیگری را برای تبلیغ به مخاطبان خود انتخاب کنید. این می تواند هر محصول دیجیتال یا کالای فیزیکی باشد.
 • برای هر فروش ایجاد شده از طریق پیوند ارجاع خود ، کمیسیون دریافت کنید.

با ایجاد سئو یا محتوای اجتماعی پیرامون کلمات کلیدی مرتبط و سپس بهینه سازی آن برای دریافت ترافیک ارگانیک از گوگل ، محصولات وابسته را در وبلاگ خود تبلیغ کنید. همچنین می توانید با اجازه دادن به شرکای وابسته خود برای میزبانی وبینار ها برای مخاطبان ، محصولات وابسته را برای مشترکین لیست ایمیل خود تبلیغ کنید.

بازاریابی وابسته هزینه راه اندازی بسیار پایینی دارد. شما فقط باید برای نام دامنه ، میزبانی وب و نرم افزار بازاریابی ایمیلی پیش پرداخت پرداخت کنید.

یک وبلاگ قابل توجه ایجاد کنید

وبلاگ نویسی ممکن است یک ایده کسب و کار آنلاین باشد که ارزش بررسی دارد. و برای هر کسب و کاری نیز مورد نیاز است.  در حالی که داشتن یک وبلاگ به خودی خود یک مدل کسب و کار آنلاین نیست ، به شما امکان می دهد مخاطب ایجاد کنید. هنگامی که مخاطب دارید ، می توانید محصولات یا خدمات خود را بفروشید ، محصولات وابسته را تبلیغ کنید ، کمپین های حمایت شده را با مارک ها اجرا کنید ، و غیره و به شما کمک می کند تا در حین کار روی پروژه های تجاری دیگر ، درآمد غیرفعالی به دست آورید.

با قوانین تجارت آنلاین آشنا شوید

صاحبان مشاغل آنلاین ممکن است تصور کنند که به دلیل اینکه آنها یک تجارت آنلاین را اداره می کنند ، قوانین تجاری سنتی اعمال نمی شوند. اما به این شکل نمی باشد

در حالی که یک کسب و کار آنلاین به مجوزها و مجوزهای کمتری نسبت به کسب و کار سنتی دارد ، شما هنوز باید چندین جزئیات قانونی مهم را مرتب کنید. به طور مشخص:

 • برای شروع فعالیت به چه نوع مجوز تجاری نیاز دارید؟
 • کدام ساختار قانونی بیشتر منطقی است و یک شرکت سهامی خاص ، شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت ؟
 • آیا مجوزهایی وجود دارد که باید دریافت کنید ؟
 • آیا بازرسی هایی وجود دارد که باید از آنها عبور کنید ؟
 • آیا به مجوز مالیات فروش نیاز دارید ؟
 • آیا مقررات خاصی فقط برای مشاغل آنلاین قابل اجرا است ؟
 • قوانین مربوط به استخدام پیمانکاران و استخدام کارمندان چیست ؟

هر کشور قوانین خاص خود را دارد. اطمینان حاصل کنید که همیشه اطلاعات را با مقامات محلی تأیید می کنید. و درباره قوانین و مقررات تجارت آنلاین برای شرکت های تجارت الکترونیک بیشتر بیاموزید.

مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین

در پایان به شما پیشنهاد می کنیم که برای راه اندازی کسب و کار آنلاین به یک مشاور مراجعه کنید تا بتواند شما را به صورت اصولی راهنمایی کند. که در این زمینه مهدی رمضانی مقدم مشاور و مدرس حوزه برندینگ ، برندسازی و فرانچایز می توانند به عنوان مشاور راه اندازی کسب و کار آنلاین شما باشند و شما را در این زمینه در مسیر اصولی هدایت کنند.

جهت ارتباط با مجموعه میتوانید با شماره تلفن 09365857004 تماس حاصل نمایید.

عمومی #مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین