Loading...

سرمایه گذاری در ساخت و ساز

سرمایه گذاری در ساخت و ساز

بسیاری از مردم از چشم انداز ساختن خانه های خود از ابتدا می ترسند. اما ، ساختن اولین خانه شما چندین مزیت دارد. ساختن خانه به تنهایی به شما امکان کنترل کامل بر طراحی و مکان خانه را می دهد. یکی دیگر از مزایای ساخت اولین خانه شما این است که می توانید آن را با توجه به خواسته ها و نیازهای خود شخصی سازی کنید. شما می توانید انتخاب کنید که یک پلان طبقه باز داشته باشید و تصمیم بگیرید که چند اتاق داشته باشید. اگر قصد دارید اولین خانه خود را از ابتدا بسازید ، در اینجا چند نکته برای کمک به شما وجود دارد:

بودجه واقعی داشته باشید

قبل از اینکه بتوانید تصمیم بگیرید خانه اول شما چقدر بزرگ است و موادی را که باید جمع آوری کنید ، ابتدا باید بودجه خود را در نظر بگیرید. ایجاد یک ایده واقع بینانه در مورد اینکه چقدر می توانید هزینه کنید ضروری است. شما باید برای بسیاری از چیزها ، مانند پیمانکاران ساخت و ساز واحد ، مصالح ، پلان و سایر جنبه های طراحی ، هزینه بپردازید.

ابزارهای مورد نیاز برای ساخت خانه را آماده کنید

وقتی تصمیم می گیرید که می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک خانه بسازید ، ابزاری که برای ساختن این سازه نیاز دارید ممکن است یکی از بزرگترین تصمیماتی باشد که می گیرید. سه ابزار اساسی برای ساختن خانه وجود دارد :

چکش هوای پنوماتیک : با استفاده از چکش هوای بادی ، می توانید میخ ها و لولاهای قوی تری بسازید. این نوع چکش ها معمولاً با هوای فشرده کار می کنند. با استفاده از این چکش ها می توانید از مواد سنگین تری مانند چوب ، فلز و پلاستیک استفاده کنید. آنها همچنین برای نصب ریل کابینت ، لوازم جانبی عرشه و صفحه کابینت مفید هستند.

دریل برقی : یکی از ابزار هایی که هر سازنده در زرادخانه خود به آن نیاز دارد ، مته برقی است. می تواند کارهای زیادی را انجام دهد که پیچ گوشتی دستی نمی تواند انجام دهد و این یکی از دلایلی است که در همه جا از آن استفاده می شود.

با یک مشاور ساخت و ساز قابل اعتماد مشورت کنید

هنگام ساخت خانه ، مشورت با یک سازنده یا پیمانکار خانه قابل اعتماد مفید است. مطمئن شوید که او تجربه دارد و پروژه هایش موفق هستند. پیمانکاران ساختمانی تجربه کافی برای کمک به شما در ساخت اولین خانه خود را دارند. آن ‌ها نکات ساخت خانه را می‌دانند و می‌توانند یک بازه زمانی واقع‌ بینانه در مورد زمان تکمیل پروژه در اختیار شما قرار دهند.

طرح خانه خود را اجرا کنید

نقشه های خانه مانند طرح های معمولی نیستند که بتوانید به صورت رایگان از اینترنت دریافت کنید. یک طرح خانه باید به طور مجازی از ابتدا با استفاده از اندازه گیری های دقیق و تفکر زیاد ایجاد شود. شما باید وقت بگذارید و به این فکر کنید که می خواهید خانه شما چگونه باشد. ممکن است کمی طول بکشد ، اما با ابزار های مناسب و تحقیق کافی ، می ‌توانید طرحی ایجاد کنید که عالی به نظر برسد.

هنگام ایجاد نقشه خانه ، باید با یک معمار و یک مهندس کار کنید تا مطمئن شوید که خانه شما مطابق با قوانین ساختمانی و ایمنی ساخته شده است. همچنین برای اطمینان از ابعاد صحیح هر اتاق باید با این متخصصان همکاری نزدیک داشته باشید. ضروری است که این ابعاد به طور دقیق برنامه ریزی شده باشد ، زیرا پایه ای است که برای ساخت خانه استفاده می شود.

مصالح ساختمانی با کیفیت را انتخاب کنید

شما باید بهترین مصالح ساختمانی را انتخاب کنید که در حد بودجه شما باشد. بتن ، آجر ، چوب ، سنگ ، فولاد ، خاک رس ، الوار ، سنگ ، سنگ تراشی ، بلوک های بتنی ، دال ها و مشتقات بتنی انواع اصلی مصالح ساختمانی هستند. مشتقات بتن مانند پلی استایرن ، پلی کربنات و پلی اتیلن در بسیاری از کاربردها مفید هستند.

سرامیک و پرسلن موادی برای ساخت و ساز داخلی و خارجی هستند. آنها برای آب و هوای سرد و گرم مناسب هستند. شیشه و گرانیت مصالح ساختمانی ایده آل برای دکوراسیون بیرونی و داخلی هستند. مواد پایه آهن عمدتاً برای ساخت نرده ها ، نرده ها ، دیوارها و دروازه ها استفاده می شود، در حالی که فولاد کم کربن عمدتاً برای در های داخلی و خارجی ، پنجره ها ، نورگیرها ، حمام ها و آشپزخانه ها استفاده می شود. معمولا از چوب ، آسفالت و فلز برای مصالح سقف استفاده می شود. همچنین باید مطمئن شوید که خانه شما با یک پایه محکم ساخته شده است. بیشتر ساختمان ها به طور کامل بر روی پایه های بتنی یا سنگی ساخته شده اند. اگرچه این مواد بسیار سنگین هستند ، اما پایداری فوق العاده ای برای استفاده طولانی مدت و مقاومت در برابر آب و هوا دارند.

اگر قصد دارید اولین خانه خود را بسازید ، قبل از شروع کار، باید چیزهای زیادی را در نظر بگیرید. هدف نهایی شما جمع آوری بودجه و اطمینان از ساخت خانه طبق برنامه ریزی و مکانی امن برای زندگی است. بودجه شما بخشی جدایی ناپذیر از این فرآیند است. این دیکته می کند که به چه مقدار مواد نیاز دارید و چه نوع پیمانکار یا طراح داخلی را برای تکمیل تصمیمات طراحی خود استخدام خواهید کرد.

هنگامی که بودجه خود را برنامه ریزی کردید ، باید با افراد حرفه ای مانند یک معمار یا مهندس صحبت کنید تا به شما در ایجاد یک نقشه خانه کمک کنند و با یک پیمانکار معتبر که تجربه مناسبی در ساخت خانه دارد صحبت کنید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که مصالح ساختمانی با کیفیت بالا را انتخاب کرده اید و روی داشتن یک پایه محکم تمرکز کنید تا اطمینان حاصل کنید که ملک شما برای سال ها دوام می آورد.

نکاتی برای ساخت و ساز ساختمان

پروژه های ساخت و ساز شامل وظایف زیادی ، تیم های بزرگ و زمان بندی های طولانی مدت هستند که ماندن در راس امور را چالش برانگیز می کند. اطالع از امور مالی، اسناد اداری ، ضرب الاجل ها و وظایف شغلی می تواند گاهی اوقات بسیار طاقت فرسا باشد. در اینجا چندین نکته به اشتراک گذاشته شده است که به شما کمک می کند تا پروژه ساخت و ساز شما را دوام بیاورد و تا حد امکان روان اجرا شود.

ضد آب

عایق رطوبتی بهترین راه برای محافظت از ساختمان در برابر آسیب های ناشی از تغییر فصل است. سدی در برابر رطوبت است و به طور موثری از تشکیل کپک در فضای داخلی جلوگیری می کند. پیمانکار باید عایق رطوبتی زیرزمین را برای جلوگیری از نشت آب فراهم کند. نکته دیگر استفاده از درزگیر پلی اورتان بین کاشی ها است تا آب از کفپوش ها نفوذ نکند.

فرصت های سبز

برای بهره برداری از فرصت های سبز نیازی نیست که یک هابیت باشید ، اما همه پروژه ها می توانند از چنین فرصت هایی بهره مند شوند. شما می توانید از راه هایی برای کاهش مصرف آب و انرژی در ساختمان خود بهره ببرید. در ساختمان های مسکونی می توانید از وسایل آب کم جریان برای جمع آوری آب پشت بام استفاده کنید. کاهش مصرف انرژی یک ساختمان بازگشت سریعتری به سرمایه گذاری می دهد.

استفاده مجدد از صفحات بتنی

دال های بتنی پس از استفاده در سازه های قدیمی نیازی به دور ریختن ندارند. بسته به جنس ، اندازه و شکل ، اسلب ها را می توان در پروژه های جدید مورد استفاده مجدد قرار داد. مصالح ساختمانی قدیمی ارزان تر هستند و میزان زباله های جامد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. این یک جایگزین سازگار با محیط زیست و یک تکنیک صرفه جویی در هزینه است.

آزمایش مواد مخدر در ساخت و ساز

آزمایش مواد مخدر برای دستگیری افراد معتاد نیست ، بلکه راهی برای حفظ محیط کار ایمن است. متأسفانه ، کارگران ساختمانی موارد سوء مصرف مواد مخدر و مواد متعددی دارند که به طور قابل ملاحظه ای خطرات ساخت و ساز را افزایش می دهد. برنامه های آزمایش دارو ایمنی را در سایت های ساختمانی بهبود می بخشد. به طور متوسط ، شرکت های ساختمانی با برنامه های آزمایش دارو 51 درصد کمتر از همتایان خود حوادث دارند.

در پایان برای مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در ساخت و ساز می توانید از آقای مهدی رمضانی مقدم مشاوره بگیرید تا در این زمینه به درستی قرار بگیرید و بهینه ترین حالت سرمایه گذاری را انجام دهید.

تماس با من

 

  •  چگونه نمایندگی فروش محصولات و برند خود را در سراسر دنیا گسترش بدهم؟
  • چگونه برند شخصی خودم را داشته باشم مشهور بشوم و همه مردم مرا بعنوان نفر اول بشناسند؟
  • چگونه می‌توانم کسب و کارم را رشد و توسعه بدهم و افزایش فروش و درآمد داشته باشم؟

 

اندرزگو به سمت بلوار صبا پلاک ۱۲۷ طبقه 5 واحد جنوبی

تلفن

02122230593 -
02122854022 - 09365857004

پست الکترونیک

info [at] mahdimoghadam [dot] com

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با من تماس بگیرید