Loading...

توسعه ی کسب و کار

توسعه کسب و کار فرآیندی است که به شرکت شما کمک می کند تا روابط خود را با مشتریان بالقوه ایجاد و حفظ کنید ، در مورد شخصیت های خریدار خود بیاموزید ، آگاهی از برند خود را افزایش دهید و به دنبال فرصت های جدید برای ارتقاء رشد باشید. در مقابل ، تیم های فروش محصول یا خدمات شما را به مشتریان می فروشند و برای تبدیل سرنخ ها به مشتری تلاش می کنند. کار های مرتبط با توسعه کسب و کار ، کار یک فروشنده یا مدیر فروش را ساده می کند. بیایید نگاهی دقیق ‌تر به کار های بعدی بیندازیم که نمایندگان توسعه کسب ‌و کار که افرادی که مسئولیت انجام وظایف مختلف توسعه کسب ‌و کار را بر عهده دارند.

داشتن مهارت ها و تجربه لازم برای توسعه کسب و کار به BDR های شما کمک می کند تا به تمام وظایف و مسئولیت های روزمره خود دست یابند.

در این زمینه می توانید ازمجموعه مهدی رمضانی مقدم مشاور و مدرس حوزه برندینگ ، برندسازی و فراچایز ، مشاوره بگیرید ،جهت ارتباط با مجموعه میتوانید با شماره تلفن 09365857004 تماس حاصل نمایید.

توسعه کسب و کار

واجد شرایط بودن سرنخ ها و لید ها از نظر مشاور توسعه کسب و کار

باید سرنخ ها را واجد شرایط کنید و چشم انداز ایده آل را مشخص کنید تا مشخص شود به چه کسی می فروشید. به طور معمول ، سرنخ ها از طریق تماس ها ، ایمیل ها ، فرم های وب و رسانه های اجتماعی واجد شرایط هستند. کلید واجد شرایط بودن سرنخ ها این است که نیازهای آنها را در نظر بگیرید و سپس تعیین کنید که آیا محصول یا نرم افزار شما می تواند راه حلی برای آنها باشد یا خیر.

شناسایی و ارتباط با مشتریان بالقوه

با واجد شرایط بودن سرنخ ها و جستجوی افرادی که با شخصیت خریدار شما مطابقت دارند، مشاور توسعه کسب و کار مشتریان بالقوه های ایده آل را شناسایی می کنند. آنها می توانند مستقیماً با آن افراد بالقوه ارتباط برقرار کنند تا در مورد نیازها و نقاط دردشان بیشتر بیاموزند. به این ترتیب ، مشاور توسعه کسب و کار می تواند تعیین کند که آیا مشتری بالقوه با تبدیل شدن به یک مشتری ، واقعاً از محصول یا خدمات شما سود می برد یا خیر. این مهم است زیرا پتانسیل بهبود وفاداری و حفظ مشتری را افزایش می دهد. هنگامی که مشاور توسعه کسب و کار چشم ‌انداز های ایده‌آل را شناسایی کردند ، این چشم ‌اندازها می‌توانند به یک نماینده فروش در تیم ( یا مدیر فروش ، در صورت لزوم ) منتقل شوند که می‌تواند آنها را برای انجام یک معامله تشویق کند.

فعالانه به دنبال فرصت های تجاری جدید باشید

جستجوی فعالانه فرصت‌های جدید که چه از نظر خط محصول ، بازارها ، چشم‌ انداز ها یا آگاهی از برند و بخش مهمی از موفقیت کسب ‌و کار شما است. مشاور توسعه کسب و کار برای یافتن فرصت های تجاری جدید از طریق شبکه سازی ، تحقیق در مورد رقابت شما و گفتگو با مشتریان احتمالی و فعلی کار می کنند. اگر یک فرصت تجاری جدید شناسایی شود ، مشاور توسعه کسب و کار باید ارزیابی های بازاریابی و جلسات کشف را با نمایندگان فروش در تیم برنامه ریزی کند تا همه آنها بتوانند ارزیابی کنند که آیا پتانسیل معامله وجود دارد یا خیر.

از رقابت و روندهای جدید بازار عقب نمانید

به‌ روز ماندن در مورد استراتژی‌ ها ، محصولات و مخاطبان هدف رقابت خود و همچنین هر گونه روند جدید بازار و صنعت بسیار مهم است. این به شما این امکان را می دهد که به طور مؤثر تری مشتریان بالقوه های ایده آل را شناسایی کنید. همچنین به کسب ‌و کار شما کمک می‌ کند تا برای هر گونه تغییر در بازار که می‌تواند منجر به نیاز به رویکردی جدید برای واجد شرایط بودن سرنخ‌ ها و جذب مخاطبان هدف شما شود ، آماده شود.

به فروشندگان و مدیران توسعه گزارش دهید

همانطور که بررسی کردیم ، در اکثر شرکت ها، مشاور توسعه کسب و کار به نمایندگان فروش و مدیران فروش گزارش می دهند. مشاور توسعه کسب و کار باید به دلایل متعددی از جمله بحث در مورد استراتژی ‌های صلاحیت رهبری و نحوه ارتباط مشتریان بالقوه با نمایندگان فروش برای پرورش آنها به مشتریان ، با این افراد بالاتر ارتباط برقرار کند. مشاور توسعه کسب و کار همچنین باید یافته های خود ( مانند فرصت های تجاری و روند بازار ) را به نمایندگان فروش و مدیران گزارش دهد. انتقال این اطلاعات و همکاری با نمایندگان فروش و مدیران برای توسعه و یا به روز رسانی استراتژی های مناسب برای کسب و کار و مخاطبان برای موفقیت شما به عنوان یک سازمان بسیار مهم است.

رضایت و وفاداری را ارتقا دهید

تعامل مشاور توسعه کسب و کار با مشتری ممکن است اولین تعاملی باشد که مشتری بالقوه با کسب و کار شما داشته است. بنابراین ، ایجاد یک اولین برداشت عالی از همان ابتدا برای ارتقای علاقه بسیار مهم است. این که آیا یک مشاور توسعه کسب و کار برای احراز شرایط پیشرو کار می کند ، درباره مشتری بالقوه و نیازهای آنها اطلاعات بیشتری کسب می کند ، یا نماینده فروش مناسب برای کار با آنها را پیدا می کند ، تعامل آنها با همه مشتریان بالقوه شما مهم است. هنگامی که یک مشاور توسعه کسب و کار در مورد مشتری بالقوه تحقیق می کند یا شروع به تعامل با آنها می کند، اطمینان حاصل کنید که آنها تمام ارتباطات را برای مشتری بالقوه تنظیم می کنند. سفارشی کردن تمام محتوای ارسالی به آنها نشان می دهد که به آنها گوش داده و از آنها مراقبت می شود. این اقدامات حرفه ای هستند و تاثیر قوی بر جای می گذارند. علاوه بر درک اینکه چگونه مشاور توسعه کسب و کار به رشد شما کمک می کنند ، ایده های توسعه کسب و کار راه قدرتمند دیگری برای تعامل با مشتریان بالقوه و شناسایی فرصت های تجاری جدید است.

ایده‌ های توسعه کسب‌ و کار تاکتیک ‌هایی هستند که می‌توانید برای تأثیر گذاری مثبت بر شرکت خود به روش‌ های مختلف اجرا کنید. آنها می توانند به شما در شناسایی چشم انداز های ایده آل ، شبکه سازی موثرتر ، بهبود آگاهی از برند و کشف فرصت های جدید کمک کنند. تاکتیک های زیر برای شروع شما در اینجا آمده است که هر کسب و کار و تیم متفاوت است ، به این معنی که این ایده ها ممکن است برای موقعیت خاص شما مناسب باشند یا نباشند.

در روشی که شبکه سازی می کنید نوآور باشید

شبکه های آنلاین خود از جمله لینکدین و سایر سایت های اجتماعی را برای مشتریان بالقوه نیز مرور کنید. با افرادی که برای اشتراک ایمیل شما ثبت نام می کنند یا سایر فرم ها را در سایت شما تکمیل می کنند تماس بگیرید.

مشاوره ارائه دهید

مشاوره و ارزیابی برای افراد بالقوه ارائه دهید. صحبت در مورد روش هایی که محصول یا خدمات شما برای نیازهای آنها اعمال می شود ، به مشتریان بالقوه کمک می کند تا تصمیم بگیرند که آیا تبدیل خواهند شد یا نه و در مقابل ، مشاوره ‌ها و ارزیابی ‌ها ممکن است راه‌ هایی را که یک مشتری بالقوه برای محصول شما مناسب نیست را نیز آشکار کند ( که به همان اندازه ارزشمند است زیرا از اتلاف وقت شما برای پرورش آن‌ها یا مواجهه با مشتری ناراضی در مسیر جلوگیری می‌کند. )

مشاور توسعه کسب و کار

ارائه دمو های فروش برای مشتریان بالقوه

مشتریان بالقوه و لید های خود را با نسخه‌ های نمایشی فروش ارائه دهید تا بتوانند نحوه عملکرد محصول یا خدمات شما را ببینند. اطمینان حاصل کنید که این دمو ها سفارشی شده اند تا به مشتریان بالقوه نشان دهند که چگونه محصول شما چالش آنها را حل می کند. می توانید این دمو ها را شخصاً ، از طریق ایمیل ، در وب سایت خود یا از طریق چت ویدیویی به اشتراک بگذارید.

چشم اندازها را پرورش دهید

به خاطر داشته باشید که مشتریان بالقوه خود را پرورش دهید ، چه از طریق تماس تلفنی ، ایمیل ، جلسه یا سایر روش های ارتباطی. هدف پرورش ، ارائه هر گونه اطلاعات مورد نیاز در مورد محصول یا خدمات شما است تا مشتریان احتمالی شما تصمیم بگیرند که آیا می خواهند خرید کنند یا نه. با پرورش سرنخ ‌های خود ، می ‌توانید محتوای مربوط به برند و محصول خود را تنظیم کنید تا سرنخ ‌های شما بهتر بفهمند محصول شما چگونه نقاط درد خاص خود را برطرف می‌کند. شما همچنین می توانید حمایت خود را از مشتری بالقوه نشان دهید و اطمینان حاصل کنید که شرکت شما احساس می کند آنها را شنیده و درک می کند.

با بازاریابی ارتباط خوبی برقرار کنید

اگرچه توسعه کسب ‌و کار در بخش فروش خود را نشان می دهد ، اما این بدان معنا نیست که کار توسعه کسب ‌و کار داخلی فقط سایر اعضای تیم فروش را شامل می‌شود. جلسات منظمی را میزبانی کنید و خطوط ارتباطی باز با بخش های شرکت خود را حفظ کنید که بر توانایی شما برای موفقیت مانند بازاریابی و توسعه محصول تأثیر می گذارد. به این موضوع فکر کنید که بازاریابی محتوا و کمپین هایی را برای مخاطبان هدف شما ایجاد می کند که چگونه محصول یا خدمات شما چالش های آنها را حل می کند. بنابراین ، چرا نمی‌خواهید درباره وبلاگ‌ ها ، کمپین‌ ها ، پست‌ های رسانه ‌های اجتماعی و محتوای وب ‌سایتی که برای افرادی که به آنها می ‌فروشید ایجاد می‌کنند ، صحبت کنید؟

 

نمایندگان و مشاور توسعه کسب و کار شما می توانند هر محتوایی را که تیم بازاریابی ایجاد می کند مستقیماً با مشتریان بالقوه به اشتراک بگذارند تا به آنها کمک کند تبدیل کنند، و همچنین به تیم بازاریابی از هر محتوایی که فکر می کنند برای مشتریان بالقوه گم شده است اطلاع دهند. اگر پروژه‌ها یا کمپین‌هایی خارج از محدوده شما وجود دارد، می‌توانید یک آژانس بازاریابی را برای کمک به پر کردن خلاء استخدام کنید. اما ، مانند تیم بازاریابی شما ، آنها باید محصول شما و نحوه ارتباط با مخاطبان هدف شما را درک کنند.

در این زمینه ها شما می توانید ازمجموعه مهدی رمضانی مقدم مشاور و مدرس حوزه برندینگ ، برندسازی و فراچایز ، مشاوره بگیرید و ایشان به عنوان مشاور توسعه کسب و کار در کنار شما و کسب و کارتان باشند.

جهت ارتباط با مجموعه میتوانید با شماره تلفن 09365857004 تماس حاصل نمایید.

تماس با من

 

  •  چگونه نمایندگی فروش محصولات و برند خود را در سراسر دنیا گسترش بدهم؟
  • چگونه برند شخصی خودم را داشته باشم مشهور بشوم و همه مردم مرا بعنوان نفر اول بشناسند؟
  • چگونه می‌توانم کسب و کارم را رشد و توسعه بدهم و افزایش فروش و درآمد داشته باشم؟

 

اندرزگو به سمت بلوار صبا پلاک ۱۲۷ طبقه 5 واحد جنوبی

تلفن

02122230593 -
02122854022 - 09365857004

پست الکترونیک

info [at] mahdimoghadam [dot] com

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با من تماس بگیرید