Loading...

سرمایه گذاری داخلی

اصطلاح استراتژی سرمایه گذاری به مجموعه ای از اصولی اشاره دارد که برای کمک به یک سرمایه گذار در دستیابی به اهداف مالی و سرمایه گذاری خود طراحی شده اند. این طرح چیزی است که تصمیمات سرمایه گذار را بر اساس اهداف ، تحمل ریسک و نیاز های آینده به سرمایه هدایت می کند.

آنها می توانند از محافظه کارانه ( جایی که از یک استراتژی کم خطر پیروی می کنند که در آن تمرکز بر محافظت از ثروت است ) متفاوت باشد ، در حالی که دیگران بسیار تهاجمی هستند ( به دنبال رشد سریع با تمرکز بر افزایش سرمایه هستند ). سرمایه گذاران می توانند از استراتژی های خود برای تدوین پرتفوی خود استفاده کنند یا این کار را از طریق یک متخصص مالی انجام دهند. استراتژی ها ثابت نیستند ، به این معنی که با تغییر شرایط باید به صورت دوره ای بازنگری شوند.

مجموعه مهدی رمضانی مقدم با مشاوره های حرفه ای در زمینه فرانچایز و یا توسعه کسب و کار به شما کمک میکنیم که مدیریت خود را ارتقا داده و بتوانید خود را برای هر چالشی آماده کنید تا بهترین استراتژی و راه حل ممکن را در آن بازه زمانی پیاده سازی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 09365857004 تماس حاصل نمایید.

درک استراتژی های سرمایه گذاری داخلی

استراتژی‌ های سرمایه‌ گذاری سبک‌ هایی از سرمایه ‌گذاری هستند که به افراد کمک می‌ کنند تا به اهداف کوتاه‌ مدت و بلند مدت خود برسند. استراتژی ها به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله:

 • سن
 • اهداف
 • سبک های زندگی
 • موقعیت های مالی
 • سرمایه موجود
 • موقعیت های شخصی (خانواده، وضعیت زندگی)
 • بازده مورد انتظار

البته این فهرست جامعی نیست و ممکن است شامل جزئیات دیگری در مورد فرد باشد. این عوامل به سرمایه‌ گذار کمک می‌کند تا نوع سرمایه ‌گذاری‌ هایی را که برای خرید انتخاب می‌کند ، از جمله سهام ، اوراق قرضه ، وجوه بازار پول ، املاک ، تخصیص دارایی‌ ها و میزان ریسکی که می‌تواند تحمل کند ، تعیین کند.

استراتژی های سرمایه گذاری بسیار متفاوت است. یک رویکرد یکسان برای سرمایه گذاری وجود ندارد ، به این معنی که یک برنامه خاص وجود ندارد که برای همه کارساز باشد. این همچنین به این معنی است که افراد باید استراتژی های خود را با افزایش سن مورد ارزیابی مجدد و تنظیم مجدد قرار دهند تا بتوانند پورتفولیوی خود را با موقعیت خود تطبیق دهند. سرمایه ‌گذاران می‌توانند از سرمایه‌گذاری با ارزش تا سرمایه‌گذاری رشد و رویکردهای محافظه‌کارانه تا ریسک‌پذیرتر انتخاب کنند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، افراد می توانند تصمیمات سرمایه گذاری خود را به تنهایی یا با استفاده از کمک یک مشاور سرمایه گذاری اتخاذ کنند. سرمایه گذاران با تجربه تر قادر به تصمیم گیری و انتخاب سرمایه گذاری به تنهایی هستند. به خاطر داشته باشید که هیچ راه درستی برای مدیریت پرتفوی وجود ندارد ، اما سرمایه گذاران باید با انجام تحقیقات خود با استفاده از حقایق و داده ها برای پشتیبان گیری از تصمیمات با تلاش برای کاهش ریسک و حفظ نقدینگی کافی ، منطقی رفتار کنند.

ریسک جزء بزرگی از استراتژی سرمایه گذاری است. برخی از افراد تحمل ریسک بالایی دارند در حالی که سایر سرمایه گذاران ریسک گریز هستند. در اینجا چند قانون رایج مرتبط با ریسک آورده شده است:

 • سرمایه گذاران فقط باید آنچه را که می توانند از دست بدهند به خطر بیاندازند
 • سرمایه‌ گذاری‌ های پر ریسک ‌تر ، پتانسیل بازدهی بالاتری دارند
 • سرمایه گذاری هایی که حفظ سرمایه را تضمین می کنند نیز حداقل بازده را تضمین می کنند

در کنار ریسک ، سرمایه گذاران باید استراتژی های سرمایه گذاری خود را نیز در طول زمان تغییر دهند. برای مثال ، سرمایه‌گذار جوانی که برای بازنشستگی پس‌انداز می‌کند، ممکن است بخواهد استراتژی سرمایه ‌گذاری خود را با افزایش سن تغییر دهد و انتخاب‌ های خود را از سرمایه‌ گذاری‌ های پرخطر به گزینه‌ های مطمئن‌ تر تغییر دهد.

سرمایه گذاری داخلی با کمترین سرمایه اولیه

انواع استراتژی های سرمایه گذاری داخلی

استراتژی های سرمایه گذاری از برنامه های محافظه کارانه تا برنامه های بسیار تهاجمی متغیر است. برنامه‌ های سرمایه‌ گذاری محافظه ‌کارانه از سرمایه ‌گذاری‌ های مطمئنی استفاده می‌کنند که با ریسک پایین همراه هستند و بازدهی پایدار را ارائه می‌کنند. موارد بسیار تهاجمی آنهایی هستند که شامل سرمایه گذاری های پرخطر ، مانند سهام ، و اوراق قرضه ناخواسته ، با هدف ایجاد حداکثر بازده هستند.

افرادی که افق سرمایه گذاری بیشتری دارند ، تمایل به استفاده از برنامه های تهاجمی دارند، زیرا زمان طولانی تری دارند ، در حالی که کسانی که می خواهند سرمایه را حفظ کنند، به احتمال زیاد رویکردی محافظه کارانه دارند.

بسیاری از سرمایه گذاران ، صندوق های شاخص متنوع و کم هزینه را خریداری می کنند ، از میانگین هزینه دلاری استفاده می کنند و سود سهام را دوباره سرمایه گذاری می کنند. میانگین‌ گیری هزینه یک استراتژی سرمایه‌گذاری است که در آن مقدار پول ثابتی از سهام یا یک سرمایه‌ گذاری خاص بدون توجه به هزینه یا قیمت سهام ، براساس یک برنامه زمانی منظم به دست می‌آید. با این حال ، برخی از سرمایه گذاران با تجربه ، سهام فردی را انتخاب می کنند و یک سبد بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت فردی با پیش بینی حرکت قیمت سهام ایجاد می کنند.

سرمایه گذاری داخلی با کمترین سرمایه اولیه

یک برنامه مالی بر اساس اهداف خود تنظیم کنید

 • در مورد اهداف خود واقع بین باشید
 • طرح خود را حداقل سالیانه مرور کنید
 • با تغییر شرایط زندگی تان تغییراتی ایجاد کنید

برنامه ریزی موفق می تواند به افزایش ارزش خالص کمک کند

متعهد شدن به یک برنامه می تواند شما را در مسیر ساختن ثروت قرار دهد. سرمایه ‌گذارانی که برای برنامه‌ ریزی برای آینده تلاش می‌کنند ، احتمالاً اقدامات لازم برای دستیابی به اهداف مالی خود را انجام می‌دهند.

از همین امروز پس انداز و سرمایه گذاری را شروع کنید

 • آنچه را که می توانید سرمایه گذاری کنید به حداکثر برسانید
 • زمان در بازار کلیدی است
 • سعی نکنید بازارها را زمان بندی کنید چراکه تقریبا غیرممکن است.

 سرمایه گذاری زودهنگام به صرفه است.

فرض کنید با یک سرمایه ثابت در سال های مختلفی شروع به سرمایه گذاری کنید ، بدیهی است که کسی که زود تر وارد این بازار شده است ، سود بیشتری نیز داشته است. پس به همین دلیل زمان را از دست ندهید.

یک حوزه متنوع بر اساس میزان تحمل ریسک خود درست کنید

 • سطح راحتی خود را با ضررهای موقتی بشناسید
 • درک کنید که کلاس های دارایی متفاوت رفتار می کنند
 • عملکرد گذشته را تعقیب نکنید

هزینه ها و مالیات ها را به حداقل برسانید

 • بازارها نامطمئن هستند. هزینه ها قطعی است
 • به بازده خالص توجه کنید
 • برای به حداکثر رساندن بازده، مالیات را به حداقل برسانید

 سرمایه گذاری داخلی با کمترین سرمایه اولیه

از آنجایی که حاشیه سود یک شاخص بسیار مهم برای سرمایه گذاران است ، معمولا خود شرکت ها آن را محسابه کرده و در صورت های مالی ماهانه یا سالانه مربوطه اعلام می کنند. و حاشیه سود نه تنها اجازه می دهد تا ببینند مدل کسب و کار یک شرکت چقدر موفق است بلکه به راحتی بتوانند عملکرد چند شرکت را همزمان در همان صنعت مقایسه کنند.

البته به شما توصیه می کنیم که برای ارزیابی و عملکرد هر کسب و کار یا مجموعه ای از متخصصین مربوطه مشاوره گرفته و یا آگاهی خود را در این زمینه بالا ببرید. که ما در همین راستا پکیج هایی نیز داریم تا آگاهی شما را برای سرمایه گذاری و شناخت هرچه بیشتر یک کسب و کار بالا ببرید. یکی از مهمترین موضوعاتی که در این کسب و کار های بزرگ دیده می شود حضور مشاورین کسب و کاری هستند که از شروع این کسب و کار ها و تا به الان همراه این تیم ها بودند و نقش بسازیی را ایفا کرده اند.

باید بدانید که این مشاورین کسب و کار جدا از بحث راه اندازی کسب و کار در مباحثی همچون فرانچایز و توسعه کسب و کار نیز آگاهی و تجربه کافی و لازم را دارند که می توانند در هر بازه زمانی استراتژی های متفاوتی را که در جهت سودمندی در بازار است را ارائه دهند . که در این زمینه می توانید از آقای مهدی رمضانی مقدم راهنمایی لازم را کسب کنید و ایشان را به عنوان مشاور خود قرار دهید. آقای مقدم ، مشاور و مدرس حوزه برندینگ ، برندسازی و فرانچایز می باشند که دارای سابقه مشاوره چندین ساله با مجموعه های خاص و بزرگ را نیز دارند

در پایان باید بدانید که در حال حاضر هر مدیر و صاحب کسب و کاری نیز باید دانش لازم را در جهت ارتقا کسب و کارش داشته و علم روز را بیاموزد. مجموعه مهدی رمضانی مقدم با مشاوره های حرفه ای در زمینه فرانچایز و یا توسعه کسب و کار به شما کمک میکنیم که مدیریت خود را ارتقا داده و بتوانید خود را برای هر چالشی آماده کنید تا بهترین استراتژی و راه حل ممکن را در آن بازه زمانی پیاده سازی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 09365857004 تماس حاصل نمایید.

تماس با من

 

 •  چگونه نمایندگی فروش محصولات و برند خود را در سراسر دنیا گسترش بدهم؟
 • چگونه برند شخصی خودم را داشته باشم مشهور بشوم و همه مردم مرا بعنوان نفر اول بشناسند؟
 • چگونه می‌توانم کسب و کارم را رشد و توسعه بدهم و افزایش فروش و درآمد داشته باشم؟

 

اندرزگو به سمت بلوار صبا پلاک ۱۲۷ طبقه 5 واحد جنوبی

تلفن

02122230593 -
02122854022 - 09365857004

پست الکترونیک

info [at] mahdimoghadam [dot] com

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با من تماس بگیرید