Loading...

مشاوره تلفنی

برای استفاده از مذاکرات تلفنی متقاضیان محترم در زمینه کسب و کار، برندسازی، برندینگ و ، می‌توانند از روش‌های زیر استفاده کنند:franchise

1. مذاکرات تلفنی ویژه:

در این روش شامل برقراری تماس تلفنی مستقیم با شخص آقای مهدی مقدم است. در این تماس، می‌توانید نیازها و مسائل خاص خود را نسبت به موضوعات مطرح نموده و راهکار یا پاسخ و استراتژی‌های مناسب را برای کسب و کارتان دریافت کنید.

2. سیستم رزرو وقت:


مشتریان می‌توانند از طریق تماس مستقیم با دفتر مجموعه برند سنتر وقت گفتگوی تلفنی را از طریق سیستم دریافت یا رزرو وقت درخواست کنند. این سیستم معمولاً امکان انتخاب زمان و تاریخ مشاوره و همچنین پرداخت آنلاین را فراهم می‌کند.

3. پلتفرم‌های مخابراتی:
از طریق پلتفرم‌های مجازی مانند واتساپ، تلگرام یا اپلیکیشن‌های مشابه، می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید و برای سوالات و نیازهای ‌خود پاسخ مناسب دریافت کنید.

در مورد هزینه گفتگو و کسب تجربه تلفنی در مجموعه برند سنتر، بسته به عوامل مختلفی متغیر است. در صورتی که می‌خواهید از هزینه خود را اطلاع پیدا کنید، به موارد زیر توجه کنید:

1. مدت زمان صرف شده : اگر شما از فردی با تخصص و تجربه بالا زمان گرفته اید ، طبیعی است که باید هزینه بیشتری بپردازید.

2. مدت زمان گفتگو:
معمولاً هزینه ها براساس مدت زمان صرف شده تعیین می‌شود.

3. متقاضیان گفتگوی تلفنی:
ممکن است بسته به نوع مذاکراتی که می‌خواهند سرویس و خدمات را دریافت کنند، هزینه‌ها متغیر باشند. مثلاً اگر متقاضیان ما شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ هستند، هزینه‌ها ممکن است به نسبت استراتژی های بزرگ‌تر بیشتر باشد.

هزینه های زمان صرف شده تلفنی به ازای هر دقیقه در مجموعه ممکن است از ده هزار تومان تا چندصد هزار تومان متغیر باشد. برای تعیین دقیق‌تر هزینه، می‌توانید با عرض پوزش، امکان تعیین هزینه دقیق برای گفتگوی تلفنی و دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت‌ها را بسته به عوامل متعددی مانند موضوع تخصصی، مدت زمان مذاکره، سطح تجربه و نوع خدمات گفتگو و مذاکرات از مسئول دفتر سوال نمائید.
برای تعیین قیمت مناسب برای مذاکرات میتوانید با مسئول دفتر ما تماس بگیرید.

تماس با من

 

  •  چگونه نمایندگی فروش محصولات و برند خود را در سراسر دنیا گسترش بدهم؟
  • چگونه برند شخصی خودم را داشته باشم مشهور بشوم و همه مردم مرا بعنوان نفر اول بشناسند؟
  • چگونه می‌توانم کسب و کارم را رشد و توسعه بدهم و افزایش فروش و درآمد داشته باشم؟

 

اندرزگو به سمت بلوار صبا پلاک ۱۲۷ طبقه 5 واحد جنوبی

تلفن

02122230593 -
02122854022 - 09365857004

پست الکترونیک

info [at] mahdimoghadam [dot] com

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با من تماس بگیرید